Moravskoslezský kraj je s vámi

Aktuální informace ke koronaviru

Chci pomoci s očkováním

Aktuálně v České republice probíhá očkování proti nemoci COVID-19. Oslovujeme touto cestou všechny, kteří by chtěli pomoci na očkovacích místech v Moravskoslezském kraji. Pokud chcete pomoci i vy, shrnuli jsme pro vás základní informace.

Jak můžete pomoci?

  • Jste lékař, sestra/bratr, záchranář nebo jiný nelékařský zdravotnický pracovník? Můžete se tedy podílet na zajištění samotného výkonu očkování.
  • Nejste zdravotnický pracovník, ale přesto chcete pomáhat? Tak nám můžete pomoci se zajištěním administrativního chodu některého z očkovacích míst.

Co pro to musíte udělat?

Zaregistrujete se ve webové aplikaci pro evidenci dobrovolníků pro očkování proti COVID-19 v Moravskoslezském kraji.

Zde se vám zobrazí k vyplnění registrační formulář se základními kontaktními údaji. Následně budete moci do Doplňujícího formuláře uvádět své reálné časové možnosti v následujících 14 dnech, a to zaškrtnutím konkrétního dne a hodiny, kdy budete moci pomáhat.

Aktuálně bude možné vyplnit vaše časové možnosti na období od pondělí 25. ledna 2021 do neděle 7. února 2021 s tím, že tyto údaje budete moci vy sami upravovat až do neděle 24. ledna 2021 do 23:59, pokud by se u vás cokoli změnilo.

Protože chápeme, že není vždy jednoduché odhadnout své časové možnosti. Proto bude formulář pro další období (tzn. příští bude počínaje 8. února 2021) dostupný vždy do středy 12:00 na nadcházející dva týdny. To znamená, že např. do středy 3. února 2021 do 12:00 bude možno zadávat vaše časové možností na období od pondělí 8. února 2021 do neděle 21. února 2021 atd.

V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na e-mailu buduockovat@msk.cz.

Děkujeme Vám, že pomáháte!

Pokud jste praktický lékař a máte zájem očkovat u sebe v ordinaci proti nemoci COVID-19, tak prosím nepřehlédněte článek Jsem praktický lékař a chci své pacienty očkovat u sebe v ordinaci.

Přílohy